Podaruj prezent
Google Plus

O Pałacu

Pałac Żaków – ekskluzywny hotel pod Warszawą

Pałac Żaków to kameralny hotel, który w swojej ofercie posiada m.in. obsługę szkoleń, konferencji, wesel i innych imprez okolicznościowych. To wyjątkowe miejsce usytuowane jest w malowniczej, a wręcz bajkowej okolicy, otoczonej łąkami i lasami. Pałac wraz z przylegającym do niego urokliwym parkiem, położony jest w Mińsku Mazowieckim, 50 km na południowy wschód od Warszawy.

W obiekcie znajduje się 25 pokoi i apartamentów, a każdy z nich ma niepowtarzalny wystrój. Starannie dobrane kolory, unikalne antyki i funkcjonalne dodatki tworzą magiczną atmosferę hotelu, a jednocześnie wysyłają jego gości w prawdziwą podróż do przeszłości. Warto wspomnieć o ogólnodostępnej dla klientów piwnicy z najlepszymi winami z całego świata, sali kominkowej czy przepięknej restauracji „Cristal” z barem, kominkiem i tarasem.

Dzięki terenom parkowym z miejscami na grill i ognisko, otaczającym ten historyczny hotel, Pałac Żaków stanowi także wspaniałą lokalizację dla imprez plenerowych.

Prestiż za rozsądną cenę

Zespół Pałacowy Żaków to wymarzone miejsce dla tych, którzy poszukują komfortu, spokoju i rodzinnej atmosfery. W tym butikowym hotelu mogą Państwo zorganizować przyjęcie weselne i inne imprezy okolicznościowe. Na terenie obiektu znajdują się 4 wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne, toteż obiekt świetnie nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń lub spotkań biznesowych.

Na specjalne życzenie, nasi goście mogą mieć cały obiekt do wyłącznej dyspozycji, co zapewni im maksimum prywatności i pozwoli w pełni cieszyć się rodzinną uroczystością lub imprezą w gronie znajomych z pracy.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Zespołu Pałacowego Żaków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, bądź do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij