Gift Voucher
Google Plus

Gdzie zorganizować przyjęcie komunijne?

2017-12-11

Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości rodzinnych, zaraz obok wesela. Organizując komunię w domu, bardzo często tracimy z oczu, to co jest najważniejsze, czyli duchowe przeżycie tego wspaniałego dnia, poświęcenie uwagi dziecku oraz dzielenie się radościom z zaproszonymi gośćmi.

Wygoda i oszczędność czasu

Rodzice dziecka coraz częściej decydują się, na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w lokalu i to nie tylko wtedy, gdy warunki mieszkaniowe nie pozwalają na jego organizację w domu. Wiąże się to z tym, że przede wszystkim pragniemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Chcemy, by nasze dziecko oraz zaproszeni goście mieli po latach piękne wspomnienia z tej uroczystości. Nie chcemy też poświęcać czasu na przygotowywanie dań oraz ich podawanie w czasie przyjęcia, nie wspominając już o porządkach, które nasz czekają po jego zakończeniu. Dlatego wolimy organizację przyjęcia powierzyć profesjonalistom. Dzięki temu możemy w pełni skupić na świętowaniu tego dnia razem z naszym dzieckiem i zaproszonymi gośćmi.

Restauracja czy hotel – co wybrać?

Aby tak się stało, musimy pamiętać o wybraniu odpowiedniego lokalu. Musimy pamiętać, że nie tylko kwestia jedzenia jest ważna na przyjęciu komunijnym. Ważna jest też jego lokalizacja. Ponieważ niebyt dobrym pomysłem jest goszczenie ich w domu, nieraz w niewielkim metrażu, to dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie kameralny hotel, w którym goście po przyjęciu będą czuli się swobodnie, dzięki temu będą mogli lepiej wypocząć. Wybierając hotel, warto zwrócić uwagę, gdzie jest on położony. Warto pomyśleć o tym, by był one niedaleko większych miejscowości, jednocześnie by zapewniał nam prywatność i przestrzeń do szaleństw dla dzieci. Dlatego organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą lub w oddaleniu od większych miejscowości jest dobrym pomysłem. Zazwyczaj takie hotele są bardziej kameralne oraz posiadają ogród, w którym mogą się bawić dzieci. Nie musimy się martwić, że znajdą się one w pobliżu ruchliwej ulicy. Ogród hotelowy jest też miejscem, w którym wszyscy goście będą mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z naszym dzieckiem. Musimy jednak pamiętać, że takie miejsca są popularne, więc warto o wiele wcześniej zarezerwować termin. Pozwoli nam to również na wcześniejsze poinformowanie gości o miejscu odbycia się przyjęcia komunijnego oraz o ewentualnym zaplanowaniu dla nich transportu.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close