Podaruj prezent
Google Plus

Organizacja chrzcin w lokalu – o czym pamiętać

2017-04-03

Organizacja przyjęcia po chrzcie wciąż budzi wiele wątpliwości. Coraz częściej decydujemy się na zorganizowanie chrzcin w lokalu, do którego możemy zaprosić rodzinę oraz znajomych. 

Czy musi być drogo?

Najczęstsze wątpliwości dotyczące organizacji chrzcin w lokalu budzi kwestia ceny. Obecnie, gdy organizacja imprez okolicznościowych w lokalach staje się coraz bardziej popularna, możemy liczyć na liczne rabaty. Jeśli organizujemy większe przyjęcie, możemy wynegocjować korzystniejszą ofertę czy dostać rabat na niektóre usługi. Już od 20 osób możemy sporo zaoszczędzić. Należy się zastanowić, czy w takim przypadku organizacja przyjęcia w domu nie byłaby droższym rozwiązaniem. Chociaż wyliczona na jednym rachunku kwota za wynajęcie sali i jedzenia może wydawać się wysoka, to podliczone koszty organizacji chrzcin w domu takich jak koszty zakupów, benzyny, gazu, prądu i wody mogą ją przewyższać. Należy do tego dodać ilość czasu, którą musimy poświęcić na organizację chrzcin.

Co zyskujemy, organizując chrzciny w lokalu?

Niewątpliwą zaletą organizacji chrzcin w lokalu jest to, że nie musimy się o nic martwić. Dzięki temu w pełni możemy się cieszyć czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. Wybierając miejsce na zorganizowanie chrzcin, musimy pamiętać o tym, by miało ono odpowiednie zaplecze, które umożliwi pielęgnację oraz karmienie dziecka. Lepszym pomysłem będzie hotel położony w pobliżu większych miejscowości takich jak Warszawa, do którego łatwo jest dojechać. Szukajmy hoteli, które otoczone są lasem lub mają ogrody. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego hałasu, który będzie przeszkadzał dziecku. Latem możemy poszukać hotelu, który ma ogród, w którym można zorganizować przyjęcie. Dzięki temu najmłodsi będą mieć miejsce do zabawy, a starsi będą cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem. Jeśli organizujemy przyjęcie zimą lub jesienią, to zwróćmy uwagę, czy hotel przez nas wybrany posiada kącik do zabaw dla najmłodszych. Ważną kwestią jest też wyżywienie. Jeśli na przyjęciu będą dzieci z alergią, to warto wcześniej poinformować o tym organizatora, by mógł odpowiednio dopasować menu. Zorganizowanie chrzcin w hotelu pozwoli więc nam na większą swobodę oraz da nam więcej wolnego czasu, który możemy poświęcić zarówno gościom, jak i naszemu dziecku. Z takiego przyjęcia z pewnością wszystkim pozostaną przepiękne wspomnienia.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij