Podaruj prezent
Google Plus

Jak zorganizować udany bankiet firmowy?

2017-07-07

Jubileusz firmy, wprowadzenie nowego produktu, wyjątkowo dobre wyniki przedsiębiorstwa – to dość częste powody, dla których organizowane są wystawne bankiety firmowe. Na jakie aspekty zwrócić uwagę, by bankiet firmowy dobrze zapisał się w pamięci uczestników?

Wybór sali bankietowej

Bankiety stają się coraz bardziej popularną formą świętowania sukcesów firmowych. Poszukując sali bankietowej pod Warszawą, możemy spotkać się z wieloma hotelami, które oferują nam możliwość zorganizowania bankietu. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na wielkość sali bankietowej. W zbyt małych salach bankietowych przy większej ilości osób będzie duszno, dlatego warto dopasować wielkość sali bankietowej do ilości osób zaproszonych na przyjęcie. Warto wcześniej sporządzić oraz rozesłać zaproszenia, dzięki temu będziemy mogli ustalić liczbę gości i dostosować do niej wybór sali bankietowej. Ważnym aspektem jest też wystrój wnętrza. Jeśli zależy nam na połączeniu elegancji z komfortem i prywatnością, to warto rozważyć wynajęcie sali w hotelu butikowym. Zwróćmy też uwagę na rolę dekoracji sali bankietowej, która powinna nawiązywać do tematu  bankietu.

Dobór potraw na przyjęcie okolicznościowe

Nie bez znaczenia jest też dobór odpowiedniego menu. Podobnie jak dekoracje, powinno być dopasowane do charakteru wydarzenia. Piękna oprawa, pyszne dania, eleganckie nakrycia – o to wszystko należy zadbać przy organizacji bankietu firmowego. Jeśli bankiet ma charakter bardziej oficjalny, jak na przykład ważny jubileusz firmowy, warto zdecydować się także na oficjalną kolację. W przypadku bankietów promocyjnych można zaserwować przekąski, które da się zjeść na stojąco. Warto też wcześniej ustalić kwestię serwowania alkoholu oraz zastanowić się, czy będzie on limitowany, czy też uczestnicy będą mieć nieograniczony dostęp do baru. Kolejną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę, są dodatkowe atrakcje dla gości jak warsztaty kulinarne czy degustacja wina.
Jeśli wybierzemy odpowiednią salę bankietową i zadbamy o to, by organizacja była na najwyższym poziomie, to możemy mieć pewność, że spotkanie pozostawi w pamięci gości niezapomniane wrażenia.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij