Podaruj prezent
Google Plus

Aktualności

Ekskluzywne miejsce na konferencję

2018-01-10

Czy wybór miejsca na konferencję ma znaczenie?


Dobrze zorganizowana konferencja może pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy, dlatego nie powinniśmy banalizować kwestii wyboru odpowiedniego miejsca. Powinniśmy więc pamiętać, że miejsce konferencji powinno być odpowiednio dobrane do jej znaczenia oraz do rangi osób w niej uczestniczących. Jeśli konferencja ma być transmitowana przez media, warto zatroszczyć się o to szczególnie. W tym przypadku można rozważyć zorganizowanie konferencji w zabytkowym pałacu

Czytaj Więcej 


Cechy idealnej sali bankietowej

2017-12-23

Bankiety są to wystawne przyjęcia organizowane z okazji ważnych wydarzeń. Jednym z podstawowych elementów, które decydują o udanym bankiecie, jest właściwie wyposażona sala bankietowa. Powinna ona spełniać wszystkie wymagania klientów, które nieraz są bardzo wysokie.

Czytaj Więcej 


Gdzie zorganizować przyjęcie komunijne?

2017-12-11

Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości rodzinnych, zaraz obok wesela. Organizując komunię w domu, bardzo często tracimy z oczu, to co jest najważniejsze, czyli duchowe przeżycie tego wspaniałego dnia, poświęcenie uwagi dziecku oraz dzielenie się radościom z zaproszonymi gośćmi.

Czytaj Więcej 


Czy imprezy integracyjne dla firm są dobrą inwestycją?

2017-12-01

Imprezy integracyjne często kojarzą się z dobrą zabawą, dobrze zaplanowane mogą przynieść o wiele więcej korzyści zarówno pracownikom, jak i ich pracodawcom.

Czytaj Więcej 


Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe?

2017-11-30

Coraz większą popularnością cieszą się spotkania biznesowe organizowane przez przedsiębiorców w hotelach. W jaki sposób przenosi się to na korzyści dla firmy oraz jak wybrać odpowiednie miejsce na tego typu spotkanie?

Czytaj Więcej 


Czym jest hotel butikowy i dlaczego warto go wybrać?

2017-11-03

Czym różni się hotel butikowy od innych hoteli?

Hotel butikowy nie przypadkowo ma nazwę związaną z francuskim słowem boutique, który oznacza niewielki sklep z ekskluzywną odzieżą. Hotele butikowe są alternatywą dla sieci hoteli o wysokim standardzie, tak jak i one zapewniają wysoki standard, ale różnią się od pozostałych hoteli tym, że oferują wypoczynek w wyjątkowej i kameralnej atmosferze.

Czytaj Więcej 


Interesujące pomysły na urozmaicenie imprezy integracyjnej

2017-10-11

Organizując imprezę integracyjną, często chcemy połączyć zabawę i odpoczynek z budowaniem silnego i zmotywowanego zespołu pracowników. Podpowiadamy, jak wybrać atrakcje na imprezę integracyjną, by osiągnąć te dwa cele.

Czytaj Więcej 


Jak wybrać idealne miejsce na wesele niedaleko Warszawy?

2017-09-28

Kwestia zaplanowania wesela

Mimo że można wszystko zaplanować samodzielnie, to lepiej jest skorzystać z ofert takich miejsc jak hotele, w których wszystko zostanie zaplanowane kompleksowo. W odróżnieniu od sal weselnych hotele oferują również miejsca noclegowe, co jest ważne w przypadku gości z różnych części kraju czy świata.

Czytaj Więcej 


Jak znaleźć hotel na spotkanie biznesowe?

2017-08-19

Coraz częściej spotkanie biznesowe organizujemy w hotelach. Jaki hotel wybrać, by zorganizowana w nim konferencja z partnerami biznesowymi lub kontrahentami była udana?

Czytaj Więcej 


Jak zorganizować udany bankiet firmowy?

2017-07-07

Jubileusz firmy, wprowadzenie nowego produktu, wyjątkowo dobre wyniki przedsiębiorstwa – to dość częste powody, dla których organizowane są wystawne bankiety firmowe. Na jakie aspekty zwrócić uwagę, by bankiet firmowy dobrze zapisał się w pamięci uczestników?

Czytaj Więcej 


Miejsce na imprezę okolicznościową pod Warszawą

2017-06-03

Wesele, wieczór kawalerski czy panieński, komunia, urodziny czy impreza firmowa – jak i gdzie zorganizować imprezę okolicznościową, by była ona niepowtarzalna i dostarczyła nam wielu miłych wspomnień?

Czytaj Więcej 


Na co zwrócić uwagę wybierając hotel?

2017-05-23

Za każdym razem, kiedy stajemy przed koniecznością nocowania poza domem, zastanawiamy się, w jaki sposób wybrać hotel, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Każdy na inne preferencje, jednak dla każdego ważna jest cena, które będzie adekwatna do jakości świadczonych usług. Na co zwracać uwagę, kiedy szukamy kameralnego hotelu?

Czytaj Więcej 


Organizacja chrzcin w lokalu – o czym pamiętać

2017-04-02

Organizacja przyjęcia po chrzcie wciąż budzi wiele wątpliwości. Coraz częściej decydujemy się na zorganizowanie chrzcin w lokalu, do którego możemy zaprosić rodzinę oraz znajomych.

Czytaj Więcej 


Organizacja konferencji pod Warszawą – o czym pamiętać?

2017-03-24

Zorganizowanie profesjonalnej konferencji wymaga dokładnego zaplanowania — ustalenie harmonogramu spotkania, wynajęcie pomieszczenia, w którym odbędzie się konferencja, a także przygotowanie strategii promocyjnej i zaproszenie prelegentów. O czym jeszcze powinniśmy pamiętać, kiedy organizujemy konferencję?

Czytaj Więcej 


Pałac Żaków oraz okolice – kiedyś oraz obecnie

2017-02-15

Historia Pałacu Żaków

Dwór pochodzi z końca XIX wielu. Miał wielu właścicieli. Należał m.in. do rosyjskiego generała Aleksego Stiepanowa, a od 1796 roku do 1824 do Wierzbickich. W 1949 roku dwór Żaków wraz z przyległymi ziemiami zakupiła gromada wsi Żaków. Do roku 1999 dwór pełnił  funkcję szkoły podstawowej. Budynek ma cechy klasycyzmu i neogotyku. 

Czytaj Więcej 


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij